HCDX-DM220 tipi AC manyetik boyunduruk hata dedektörü, güçlü LED beyaz ışığı ve LED siyah ışığı ile donatılmış, ~ 220V doğrudan güç kaynağı, anahtar seçimi ile kullanılabilir,Floresan olmayan manyetik parçacık tespiti ve floresan manyetik parçacık tespiti için kullanılabilir. Küçük ve zarif, zarif işçilik, yüksek algılama hassasiyeti, taşımak kolaydır. Aerospace, petrokimya, elektrik gücü ve su tasarrufu, demiryolu inşaatı,Özel ekipman denetimi ve test endüstrileri.
Teknik parametreler
Kaldırma ağırlığı |
≥50N |
Duyarlılık |
A-15/100 |
Bacak boşluğu |
50-200mm |
Beyaz ışığın aydınlatma yoğunluğu |
≥5000LUX |
UV ışığının aydınlatma yoğunluğu |
≥ 4000μW/cm2 |
Boyut |
210×160×55 mm |
Ağırlık |
1.6 kg |
Güç kaynağı |
~220V/50Hz/60Hz |
Ürün özellikleri
Sürekli manyetizasyon süresi 3 dakikadan fazla
Süper iletken bir mıknatıs kullanarak, hafif,1.6kg
~ 220 V güç kaynağı doğrudan, denetleyici olmadan
Yüksek dayanıklılıklı kabuk malzemesi, darbe direnci, aşınma direnci
İnsan vücudu mühendisliği tasarımı, makul yapı
Deri kabuğu, üst düzey bir atmosfer, rahat hissediyorum.
Yüksek kaliteli, dayanıklı ekipmanları kullanın.
Standart paket:
Ana birim HCDX-DM220... 1 adet
Filet kaynaklı çıkarılabilir eklemler..................... 1 çift
Taşıma çantası 1 adet
Kullanım kılavuzu
Kalibrasyon sertifikası 1 adet
Garanti kartı 1 adet
Önlemler ve kullanım talimatları:
2. Güç kaynağı tek yönlü AC ~ 220V / 50Hz, yanlış güç kaynağını bağlamayın, böylece enstrümanı yakmayın;