Mesaj gönder
Ana sayfa

HUATEC GROUP CORPORATION şirket Profili

şirket Profili

HUATEC Grubu güvenilir bir üretici ve Pekin Çin test aletleri tedarikçisi konumundadır. HUATEC Grubu, kendi iştiraklerinin tüm Ar-Ge ve üretim avantajlarını birleştirir, küresel pazardaki yılların pazarlama ve satış tecrübesinden yararlanır, uluslararası pazarlara en rekabetçi ürün ve hizmeti sunmaya katkıda bulunur.

HUATEC Group ürünleri, taşınabilir sertlik test cihazı, mikro sertlik test cihazı, kıyı durometresi, vickers sertlik test cihazı, Rockwell sertlik test cihazı, Brinell sertlik test cihazı, taşınabilir X-ışını kusur dedektörü, mobil gibi her türlü metal ve metal olmayan test ekipmanından oluşmaktadır. X-ışını kusur dedektörü, Gerçek zamanlı X-ışını görüntü kusur sistemi, tatil dedektörü, dijital taşınabilir girdap akımı elektriksel iletkenlik ölçer, dijital ultrasonik hata dedektörü, kaplama / boya kalınlığı ölçer, ultrasonik kalınlık ölçer, titreşim test cihazı, yüzey pürüzlülük cihazı, profil projektör, vb. ve ultrasonik dönüştürücü, test bloğu, IQI, ana ekran, densimetre, film görüntüleyici vb.

HUATEC Grubu çalışanları, tüm yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine tatmin edici ürünler sunmayı ve hızlı hizmet vermeyi taahhüt eden satış ve servis konusunda yüksek eğitimli bir mühendis kadrosuna sahiptir.

HUATEC Grubu, Çin'deki en ileri teknolojiye dayanan, bir Çin ünlü sanayi grubudur, geliştirme ve araştırma ve çeşitli test ekipmanlarının hassas üretimine odaklanmaktadır. Grubun Pekin, Liaoning, Shandong ve Guangzhou bölgesinde iki fabrika ve iki kardeş fabrikası bulunuyor. Tüm ürünler ISO9001 yönetmeliklerine uygun olarak üretilmekte ve ürünler yıllar içerisinde dünya pazarlarının çoğuna ihraç edilmektedir.

Sözümüz: Güvenilir kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, tatmin edici hizmet.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Huatec Group Corlacement gibi sertlik test makinesi, taşınabilir X-ışını kusur dedektörü, mobil X-ışını kusur dedektörü, Gerçek zamanlı X-ışını görüntü kusur sistemi gibi her türlü metal ve metal olmayan test ekipmanlarının üretiminde 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. , tatil dedektörü, dijital portatif girdap akımı elektriksel iletkenlik ölçer, dijital ultrasonik hata dedektörü, kaplama / boya kalınlığı ölçer, ultrasonik kalınlık ölçer, yüzey pürüzlülük cihazı, profil projektörü, vb, rekabetçi fiyatlarla mükemmel tasarım, kalite ve güvenilirlik özelliği.

Kalitenin bir şirketin hayatı olduğunu açıkça biliyoruz. Daha İyi Tahribatsız Muayene Ekipmanı sağlamak için deneyimli teknisyenler istihdam ediyoruz, ileri ekipman ithal ediyoruz ve sıkı kalite kontrol uyguluyoruz. Tüm üretim sürecinde, kalitemizi sağlamak için kesinlikle ISO9001: 2000 sertifikasyonuna uyuyoruz. Böylece ürünlerimiz CE sertifikası almıştır.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : HUATEC

No. Çalışanları : 35~50

Yıllık satış : 500000-1000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 70% - 80%

Certificate: ISO9001 CE GOST

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin HUATEC  GROUP  CORPORATION Sertifikalar Çin HUATEC  GROUP  CORPORATION Sertifikalar Çin HUATEC  GROUP  CORPORATION Sertifikalar Çin HUATEC  GROUP  CORPORATION Sertifikalar